Askın Nur Yengi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Askın Nur Yengi Fan Club

Aşkın Nur Yengi Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hande Yener

2 posters
YazarMesaj
Sezen Delisi
Admin
Admin
Sezen Delisi

Erkek

Hande Yener Empty
MesajKonu: Hande Yener   Hande Yener Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 6:07 pm

Hande Yener Handeyenerhipnoz2008jh8
Hande Yener Handeyenerhipnoz20082iz0
Yayın Tarihi: 27/05/2008
01. Hipnoz
Söz: Hande Yener
Müzik: Erol Temizel

02. İyi Günler
Söz: Harun Tekin

03. Pinokyo

04. Kumar (Putlar)
Söz: Harun Tekin

05. Sanma

06. Yarasa

07. Yaban Gülü

08. Burdayım feat. Erol Temizel

09. Gece Gündüz

10. İp
http://www.silagencoglu.forumm.biz
Sezen Delisi
Admin
Admin
Sezen Delisi

Erkek

Hande Yener Empty
MesajKonu: Geri: Hande Yener   Hande Yener Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 6:08 pm

Süperstarım,Elektrostarım Yeni keşifler bulup kendini yenileyen tek sanatçı,İconum. Cool
Sezen Delisi
Admin
Admin
Sezen Delisi

Erkek

Hande Yener Empty
MesajKonu: Geri: Hande Yener   Hande Yener Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 8:31 pm

Yaptığı albümler ve hit şarkılarla milyonların sevgilisi olan ve sayısız ödüllerle yıllardır Türk Pop Müziğinin en başarılı bayan pop sanatçısı unvanını koruyan Hande Yener Avrupa Müzik'te!
Hande Yener Avrupamuzikhandeyener
Hande Yener, Avrupa Müzik ‘i tercih etmesinin nedenini şöyle açıkladı; Avrupa Müzik'in yaptığı çalışmaları yıllardır takip ediyordum. Kendileri ile başka şirketlerde olmama rağmen dostluğum da vardı. Daha önceki plak şirketimden ayrıldıktan sonra birçok müzik yapımcısından teklifler almama rağmen müzik sektörünün değişen koşullarını ve sürekli yenilenen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yatırımlarını geleceği görerek yapan ve Türk müzik sektöründe sanatçılara yeni mecralar açan Avrupa Müzik'in teklifine evet dedim. Kendileri ile yeni albümlerim için anlaşmaya vardık dün itibari ile artık Avrupa Müzik ile çalışmalarıma ve üretmeye devam edeceğim.
Hande Yener Avrupamuzikhandeyener4
Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, her albümümde farklı heyecanlar yaşatan ve doğru yaptığım hissini veren dinleyicilerime çok yakında çıkacak yepyeni albümümün de müjdesini buradan vermek istiyorum. Müzik sektöründe benimle aynı frekansta olan Avrupa Müzik ile birlikte daha başarılı işlere imza atacağımızı düşünüyorum ve hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Avrupa Müzik Genel Müdürü Cengiz Erdem ise yeni transferleri Hande Yener konusunda şunları söyledi: “ Hande Yener yıllardır çalışmak istediğim ve çok başarılı bulduğum Türkiye'nin en iyilerindendir. Son zamanlarda kendi ürettiği şarkılarla da milyonları coşturan ve kendini sürekli yenileyen Hande Yener'le durağan döneminde olan moralsiz müzik sektöründe yeni heyecanlar yaratacağımızı ve teknolojik gelişmelerden de yararlanarak büyük açılımlar yaratacağımızı düşünüyorum. Kısacası Hande Yener gücümüze güç katacaktır kendisine hoş geldin diyorum.”
Avrupa Müzik çatısı altındaki Teoman, Yalın, Nazan Öncel, Kibariye, Muazzez Ersoy ve İsmail YK gibi tüm sanatçıların hepsinin en belirgin ortak özelliği yaptıkları her çalışmayla zirvede yer edinmeleri ve hepsinin kendi tarzlarında müzik dünyasının starları olmalarıdır. Avrupa Müzik'e bağlı sanatçılardan Teoman, Yalın, Nazan Öncel, Kibariye, Muazzez Ersoy ve İsmail YK son 5 yıldır en çok albüm satanlar listesinde hep ilk sırada yer aldılar. Avrupa Müzik, bu güne kadar albüm satışlarında elde edilen başarılarından dolayı MÜ- YAP Müzik endüstri Ödüllerinde 6 adet ‘Diamond', 2 adet ‘Platin', 8 adet ‘Altın', ve 6 adet ‘dijital' ödül gibi 50'den fazla ödül kazanarak tam bir ödül koleksiyoncusu oldu. Avrupa Müzik aynı zamanda Kral Tv, Power Türk tv, Altın Kelebek, Magazin Gazetecileri Derneği ve Avea Dijital Müzik Ödüllerinden pek çok ödül kazandı.
Mynet Haber
Sezen Delisi
Admin
Admin
Sezen Delisi

Erkek

Hande Yener Empty
MesajKonu: Geri: Hande Yener   Hande Yener Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 8:32 pm

Hande min yeni hali Cool
Hande Yener 43910_0
volkanday
Öğrenci
Öğrenci

Hande Yener Empty
MesajKonu: Geri: Hande Yener   Hande Yener Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 3:33 pm

..

En son volkanday tarafından Salı Ocak 19, 2016 12:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sezen Delisi
Admin
Admin
Sezen Delisi

Erkek

Hande Yener Empty
MesajKonu: Geri: Hande Yener   Hande Yener Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 7:08 pm

Bence komik olan sensin,Herkes özellikle de gayler Hande ye bayılıyor bizzat kendi adıma bayılıyorum kendisine. Wink

Hande Yener
1 sayfadaki 1 sayfası