Askın Nur Yengi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Askın Nur Yengi Fan Club

Aşkın Nur Yengi Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi

3 posters
YazarMesaj
salemcan
Öğrenci
Öğrenci
salemcan

Erkek

Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi Empty
MesajKonu: Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi   Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:08 am

Sevgi ise daha derinlere iner. İnsanın tenine, bedenine nüfuz eder.

Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi 40211_askin

Aşkın Nur Yengi önceki gün bir gazetecinin "Aşka inanıyor musunuz?" sorsuna tartışma yaratacak bir cevap verdi.

Aşkın kendisi için çok önemli olduğunu belirten ünlü şarkıcı şunları söyledi: “Ben, aşkın ve sevginin insanı büyüttüğüne inanıyorum. Aşk bana geçici körlük gibi geliyor. Sevgi ise daha derinlere iner. İnsanın tenine, bedenine nüfuz eder. Ben daha çok sevginin varlığına inanıyorum."

Haluk Bilginer ve bebekleri Nazlı ile mutlu bir beraberlikleri olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, evlilikteki tartışmaların aşkı öldüremeyeceğini söyledi. Yengi, "Tartışmak, kavga etmek insanın doğasında vardır. Ben hep mülayim geçişler yaparım. Çok fazla diretmem. Haluk, mesleğinden dolayı insan sarrafı. Ben bir konunun beni inciteceğini sezemiyorum. Haluk, 'Seni üzebilir' diye uyarır beni. Onun hikayeleri daha yaşanmış. Benim bütün varlığım sevgi üzerine kuruludur" dedi.
salemcan
Öğrenci
Öğrenci
salemcan

Erkek

MesajKonu: Geri: Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi   Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:10 am

bu habar bu gün (15.09.2008) bugün gazetesinde yer aldı arkadaşlar
HOVARDA
V.I.P Özel Uye
V.I.P Özel Uye
HOVARDA

Erkek

MesajKonu: Geri: Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi   Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:53 am

paylaşım için teşekkürler...
Aşkınkolik
Admin
Admin
Aşkınkolik

Erkek

MesajKonu: Geri: Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi   Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:52 pm

gerçekten çok doğru söylemiş aşk geçici körlük Sad
https://askinnuryengi.yetkin-forum.com
salemcan
Öğrenci
Öğrenci
salemcan

Erkek

MesajKonu: Geri: Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi   Aşkın Nur Yengi'nin ilginç aşk ve sevgi tarifi Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 3:43 pm

Bnece zaman ilerledikçe AŞK yerini SEVGİ ye bırakıyor. Ama AŞKSIZ da sevgi olmaz. Sevgi AŞK la başlamışsa derinlik kazanır, anlam kazanır, önem kazanır, değer kazanır.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-