Askın Nur Yengi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Askın Nur Yengi Fan Club

Aşkın Nur Yengi Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Of Of" ticari bir şarkı

YazarMesaj
salemcan
Öğrenci
Öğrenci
salemcan

Erkek

"Of Of" ticari bir şarkı Empty
MesajKonu: "Of Of" ticari bir şarkı   "Of Of" ticari bir şarkı Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 2:59 pm

AŞKIN NUR YENGİ, Gülşen’in popüler olan şarkısını eleştirdi</B>

‘Yasemin Yağmurları’ adındaki yeni albümü piyasaya çıkan Aşkın Nur Yengi, Gülşen’in ‘Of Of’ şarkısının patlama yaptığı görüşüne katılmadığını belirterek ‘Benim patlama anlayışım farklı, o bence ticari bir şarkı’ dedi.

KALİTELİ MÜZİK SUNMAK

Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Aşkın Nur Yengi, yeni piyasaya çıkan son albümü ‘Yasemin Yağmurları’ ile gündemde. Albümün adını, Vedat Sakman’ın yaşadığı gerçek aşkını dizelere döktüğü şarkı olan ‘Yasemin Yağmurları’ koyduğunu belirten sanatçı, ‘Vedat Bey Yasemin Hanım’a aşık olmuş ve evlenmiş. Dizelere döktüğü bu aşk gerçek olduğu için albüme bu şarkının adını verdim’ dedi. Aşkın Nur Yengi, bu albümünde sadece müzik dinlemeyi seven insanlara kaliteli müzik sunmaya gayret ettiğini belirtti.

NAZAN ÖNCEL BESTELERİ

Albümünde Nazan Öncel’e ait ‘Mosmor Oldun mu?’ ve ‘Yıldız Yıldız’ adlı iki şarkıya da yer vermiş. Nazan Öncel’in kendisine verdiği bu parçaların, tıpkı Tarkan ve Gülşen’e verdiği ve patlama yapan şarkılar gibi olup olmayacağı konusunda şunları söyledi: ‘Bu şarkıların patlama yapıp yapmayacağını bilmiyorum. Bu kişilere bağlı... Genelin patlama anlayışıyla benim patlama anlayışım aynı değil. Gülşen’in ‘Of Of’ şarkısı gibi şarkılar bence ticari şarkılar. Ben bu albümde öyle bir şarkıya yer vermedim’ dedi.

"Of Of" ticari bir şarkı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» " Reha Muhtar abimizden inciler.. "