Askın Nur Yengi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Askın Nur Yengi Fan Club

Aşkın Nur Yengi Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

mıchael show - 2002 albüm yorumu

YazarMesaj
Aşkınkolik
Admin
Admin
Aşkınkolik

Erkek

mıchael show  - 2002 albüm yorumu Empty
MesajKonu: mıchael show - 2002 albüm yorumu   mıchael show  - 2002 albüm yorumu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 9:25 pm

mıchael show  - 2002 albüm yorumu 732bv9

Popüler Türk müziğinde çok özel bir yeri olan ve sayısız klasik kazandıran Aşkın Nur Yengi son dönemlerdeki grafik düşüşüne maalesef bu albümünde de devam etti.Doğrusunu söylemek gerekirse “Sıramı Bekliyorum – Hesap Ver – Ayrılmam” gibi şarkılardan sonra meyhane şarkısı “Çek Babam Çek” adlı şarkıyı dinlemek beni hiç mi hiç heyecanlandırmadı.Beylik sözlerden oluşan , yetmişlerin satmışım anasını modunda yazılan bu şarkıdan hayır bekleyen Aşkın Nur Yengi’nin müzikal açıdan potansiyelinin çok altına indirdi

Sıradan yapılan angarya bir albüm gibi tınlayan Aşkın Nur Yengi 2002 ‘nin en güzel sürprizi Özdemir Erdoğan’ın “Sevdim Seni” adlı şarkısı , gerçeği birkaç önce Teoman’dan dinlemiştik ama yinede tam bir yaz düzenlemesi ile dinlemek zevk verdi.

Albümde dikkatleri çeken şarkılar arasında kısmi de olsa eski Aşkın tadını sunan “Yalancı Bahar” , edebi sözleriyle dikkat çeken “Meleklerin Duası” , yabancı pazardan alınan “Borcum Olsun” ve düzenlemesi ile dikkatleri çeken “Sevdiğimi Bil” .

Ama gönül isterdi ki Aşkın Nur Yengi’den ilk üç albümündeki şarkılara benzeyen şarkılar dinleyelim.
https://askinnuryengi.yetkin-forum.com

mıchael show - 2002 albüm yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doug Cameron bestesi ve ANY yorumu