Askın Nur Yengi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Askın Nur Yengi Fan Club

Aşkın Nur Yengi Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk hayran olduğunuz şarkıcı

+2
Aşkınkolik
salemcan
6 posters
YazarMesaj
salemcan
Öğrenci
Öğrenci
salemcan

Erkek

İlk hayran olduğunuz şarkıcı Empty
MesajKonu: İlk hayran olduğunuz şarkıcı   İlk hayran olduğunuz şarkıcı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:29 pm

Arkadaşlar ilk hayran olduğunuz şarkıcıyı birtazda anlatarak yazmanızı istiyorum.
salemcan
Öğrenci
Öğrenci
salemcan

Erkek

MesajKonu: Geri: İlk hayran olduğunuz şarkıcı   İlk hayran olduğunuz şarkıcı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:35 pm

Benim ilk hayran olduğum şarkıcı ortaokul 1. sınıfta Celan dı. ozamnki adı ile Küçük ceylan....Şimdi düşünüyorum da çok komik, korkunç komik Smile)))

Lise birinci sınıfta kraliçye, sezen aksu ya hayran oldum ve hala aşığım kendisine. Ve elbetteki Aşkın ın ilk albümü çıktığında başlayan koyu kayranlığım hiç bitmemek üzere devam ediyor.
Aşkınkolik
Admin
Admin
Aşkınkolik

Erkek

MesajKonu: Geri: İlk hayran olduğunuz şarkıcı   İlk hayran olduğunuz şarkıcı Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 9:41 pm

benimde ilk hayran oldugum sanatçı aşkın nur yengidir deli gibi hayran oluşum 97 yılında çıkardığı haberci albümündeki yabani şarkısı ile başladı 2000 yılında ise hayatıma birde zerrin özer eklendi ve o zamandan beri yüreğimde bu 2 sanatçıya ait çok özel bi yer var Smile
https://askinnuryengi.yetkin-forum.com
Sezen Delisi
Admin
Admin
Sezen Delisi

Erkek

MesajKonu: Geri: İlk hayran olduğunuz şarkıcı   İlk hayran olduğunuz şarkıcı Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 8:31 pm

Sezen Aksu,Kraliçem. Cool
http://www.silagencoglu.forumm.biz
haci
Çöm
Çöm

MesajKonu: Geri: İlk hayran olduğunuz şarkıcı   İlk hayran olduğunuz şarkıcı Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:56 pm

aşkın nur yengi tabiki Smile
volkanday
Öğrenci
Öğrenci

MesajKonu: Geri: İlk hayran olduğunuz şarkıcı   İlk hayran olduğunuz şarkıcı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 11:52 am

...

En son volkanday tarafından Salı Ocak 19, 2016 12:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
faruk yenihayat
Çöm
Çöm

Erkek

MesajKonu: Geri: İlk hayran olduğunuz şarkıcı   İlk hayran olduğunuz şarkıcı Icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 4:55 am

tabiki AŞKIN NUR YENGİ hayranıyım (ilk tek) yeni albümünüzde (uslandım artık ) umarım vardır .....

İlk hayran olduğunuz şarkıcı
1 sayfadaki 1 sayfası