Askın Nur Yengi Fan Club

Aşkın Nur Yengi Hayranlarının Buluşma Noktası

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

******'ü Türk oyuncular oynamalı

YazarMesaj
salemcan
Öğrenci
Öğrenci

Erkek

MesajKonu: ******'ü Türk oyuncular oynamalı   C.tesi Ağus. 16, 2008 2:06 pm

Kocamla çok gurur duydum

Aşkın Nur Yengi, İş Bankası

reklamlarında ******'ü canlandıran eşi Haluk Bilginer'e de övgüler yağdırdı.

Aşkın Nur Yengi önceki gün, töre ve namus cinayeti adına öldürülen kadınların anısına adanmış "Kadıncıklar" adlı oyunun galasına katıldı. Oyun öncesi gazetecilerle sohbet eden Yengi, İş Bankası reklamlarında ******'ü canlandıran eşi Haluk Bilginer'e de övgüler yağdırdı: "Eşimle gurur duydum. Büyük uğraş verdi ama değdi. İnanın izledikçe izleyesim geliyor. Makyajı bile 40 saat sürdü ve bu zaman içinde ben de yanında bulunarak kendisine destek verdim."

Hürrriyet Gazetesi

******'ü oynayan eşimle övünüyorum

Ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, İş Bankası'nın 83'üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle hazırlanan reklam filminde ******'ü canlandıran eşine övgüler yağdırdı. Yengi, Haluk Bilginer için "Eşimle gurur duydum. İnanın reklamı izledikçe izleyesim geliyor. Makyajı 40 saat sürdü" dedi. Tiyatro sanatçısı Derya ****** da Haluk Bilginer'in performansını çok beğendiğini söyledikten sonra "******'ü yabancı değil bir Türk aktör canlandırmalıdır" dedi. ****** örnek olarak eski eşini gösterip "Ferhan Şensoy'a iyi bir makyaj yapılırsa, en iyi şekilde oynar" dedi.

Sabah Gazetesi

Bizim kocalarımız ******’ü iyi oynar

Tiyatrocu Derya ****** ve popçu Aşkın Nur Yengi ******’ü Kevin Costner yerine bir Türk’ün oynaması gerektiğinde hemfikirler. Kadın sanatçılar bu rol için eşlerini işaret ediyor.

ATATÜRK’ÜN hayatının beyazperdeye taşınma projesi için Amerikalı oyuncu Kevin Costner’ın yoluna Derya ****** ve Aşkın Nur Yengi taş koydu. Ünlü kadın sanatçılar filmde Oscarlı oyuncu Costner’ın yerine Türk aktörlerin oynaması gerektiğini açıkladılar. Popçu Aşkın Nur Yengi’nin favorisi eşi Haluk Bilginer. Tiyatrocu Derya ****** ise bir süre önce boşandığı eşi Ferhan Şensoy ve Bilginer’in ******’ü canlandırma konusunda biçilmiş kaftan olduğunu iddia ediyor. İş Bankası reklamlarında ******’ü canlandıran Haluk Bilginer büyük ilgi toplamıştı. Bilginer’in eşi Aşkın Nur Yengi ‘Eşimle gurur duydum, büyük uğraş verdi ama değdi. İnanın izledikçe izleyesim geliyor. O kadar gerçekçi olmuş ki ne zaman reklam yayınlansa gözlerim doluyor. Makyajı 40 saat sürmüştü ve bu zaman içerisinde bende yanında bulunarak kendisine destek verdim’ dedi. Yengi, eşinin ******’ün hayatını anlatan filmde Costner’dan daha iyi oynayacağından emin olduğunu açıkladı.

Favorim Ferhan Şensoy

l TİYATROCU Derya ******, Haluk Bilginer’in ****** rolünün hakkını verdiğini söyledi. ****** ‘Reklamı ailece çok beğendik. ******’ü Türk sanatçının oynamasını isterim. Haluk bu konuda çok başarılı. Eski eşim Ferhan Şensoy’a da iyi bir saç şekli ve de makyajı yapılırsa o da en iyi şekilde oynar, zaten etkin bir oyunculuğu ve kapasitesi var’ dedi.

Star Gazetesi.......
Kullanıcı profilini gör

******'ü Türk oyuncular oynamalı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ******'ün İnkilapları Ve Açıklamaları